Photo Credit: FRIED ELLIOTT / friedbits.com
NAME | |
---|---|
Daniel Adler | RdJ |
Kenneth Albury | N |
P. Alexander | AN |
Paulo Ambroise Sevestre | |
Robert Asher | CLE |
Jim Babel | GL |
John Bainton Jr. | NB |
Scott Barnard | NH |
Charles Barnes | GL |
Whit Batchelor | Mid |
Will Baylis | WSFB |
Edward Bennett | WSFB |
Andrey Berezhnoy | VO |
Jean Baptiste Bernaz | FdeM |
Volker Bernicken | UB |
Res Bienz | O |
Claude Bonanni | TaB |
Jan Both | ZU |
Robert Boudeman | GL |
Terry Bowman | SLM |
John Boyce | NFB |
Karsten Boysen | Car |
Christian Breitenstein | Zug |
Guy Brierre | MoB |
Urs Bucher | LUV |
R.M. Bueno | RdJ |
Rick Burgess | SL |
Brian Camet | SDB |
Argyle Campbell | NH |
Don Campbell | EB |
Kent Carlson | ST |
Stephen Carlson | LB |
Hakan Carlsson | Ons |
Rustan Carlstrom | Kat |
Glyn Charles | SO |
Alejandro Chometowski | BA |
Kenneth (Gil) Cole | LC |
Robert Collins | AN |
Peter Conrad | Mid |
RJ Cooper | ES |
Charles Corbishley | Ith |
R. Cosentino | FdBT |
Glen Coulton | LMac |
Corrado Cristaldini | Sl |
G. Croce | SG |
D. Crow | SY |
Allan Cullen | EB |
Erik Dahlen | RS |
Henrik Dahlman | Fin |
Guglielmo Danelon | |
J.R. Danes | MoB |
Rod Davis | NZL |
Ralph De Luca | WSFB |
Peter de Manio | TaB |
E. de Mendonca | VF |
T.T. de Paula | Cop |
Jose Garcia de Soto | FdeL |
Fred Dill | EB |
Roger Doane | CLE |
Keith Dodson | SMB |
H. Domschke | SP |
Chuck Driscoll | SDB |
Carlos Dubini | BA |
Henry Duys | HB |
Peter Engler | Ess |
Dwight Escalera | NB |
Ricky Fabini (3) | CD |
Ray Fiedler | PS |
Jake Fiumara | CA |
Guillaume Florent | VF |
Michael Flynn | ELIS |
Hans Fogh | LOC |
Peter Follansbee (2) | Sun |
J. Ford | SG |
Daniel Fritz (3) | CBM |
C. Fuentes | FdeH |
Giulio Gatti | IC |
Christoph Gautschi | Bod |
Todd Gay | LS |
Gabor Gereben | Bal |
Dietmar Gfreiner | AH |
Austin Gibbon | WSFB |
Vincente Gimeno | Val |
John Gimson | SO |
John Gochberg | |
Admar Gonzaga Neto | |
Andras Gosztonyi | Bud |
Maciej Grabowski | ISOL |
Vincenzo Graciotti | CON |
William Graves | SDB |
John Greenwood | SO |
Juan Grimaldi | OL |
Steve Haarstick | Ith |
R.H. Hall | Ric |
Elias Hatzipavlis | Iso |
Mike Hecky | CR |
Bengt Hellsten | SDB |
Will Hendershot | Q |
Lars Hendriksen | DF |
Herbert Hild | ERF |
Fritz Hinterberger | SMA |
Pol Hol-Jensen | DF |
Urs Hunkeler | LUV |
Terry Hutchinson | AN |
David Ivey Sr. | Sun |
Kevin Jaffe | Mid |
Brett James | SY |
Johnny Jensen | DF |
P.R.H. Jensen | DF |
Hans Kaemmerer | Ess |
Klaus Kappes | UB |
Lee Kellerhouse | SDB |
Steven Kelly | N |
Shawn Killeen | NOG |
Lee Killingworth | SY |
John King (2) | Cop |
Harry Knowles | N |
Max Kohlhoff | KF |
Ergo Kost | ISOL |
Sergej Kramskej | CON |
Boris Kulpe | TB |
Ovidio Lagos | OL |
Werner Landau | Rap |
Andrew Landenberger | AUS |
Rudolf Lange | Att |
L. Leone | FdiG |
Terry Line | WLOC |
Richard Lippincott | WJ |
Vincenzo Locatelli | Lec |
Patrick Londrigan | LS |
Tom Londrigan | LS |
Paul Louie | PS |
Jimmie Lowe | N |
Thomas Lundqvist | ST |
Gary MacDonald | BH |
Nick Madigan (2) | NH |
Kevin Mahaney | ISOL |
Robert III Maine | WH |
John Manfield | PP |
Paul McKenzie | FRA |
Lt. Com. K.F. Merton | Gnn |
P. Meyer | SP |
P. Migliaccio | FdiN |
Foss Miller | PS |
Charles Millican | Sun |
Luis Modena | SG |
Erich Mones Ruiz | BisB |
Rod Monster | LOC |
James Munro | CLE |
Mylius | MF |
Terry Neilson | LOC |
L-J Nygren | Fin |
Jens Olbrysch | IJs |
Tim Owens | LMac |
Enrico Passoni | Rom |
Oscar Paulich | Zug |
Peter Peet | LO |
E. Perrisol | FdeC |
Eugene Peters Jr. | WS |
William Pickford | ES |
John Polglase | EB |
Alan Raffee | SDB |
Roy Ramsey | N |
Hubert Rauch | And |
Guilherme Raulino | Par |
Emerson Raymond | WH |
Alberto Reyes | FdeH |
Karel Rezanka | Int |
Aa. Richard | NI |
Dexter Richards | Sun |
Stefano Roberts | FdAL |
H.P. Roost | Int |
Philipp Rotermund | LUV |
Kurt Ruh | Gua |
John Safford | CA |
Peter Scheel | GuB |
Kurt Scheidegger | TB |
Stefan Scheuregger | AM |
Thomas Schiffer | IJs |
Heimo Schlagbauer | AU |
Jurg P. Schmid | TB |
G. Schmidt-Claasen | HF |
Carl Schroeder | PN |
Stephan Schurich | H |
Martin Schweiger | Ham |
Fredrick Scopinich | MoB |
Aaron Serenis | MES |
John S. Sherwood III | CB |
Sergey Shevtsov | StP |
Larry Shorett | PS |
D. Sigurta | Lec |
Russ Silvestri | WSFB |
V. Skachkov | Mosc |
Richard Slayter | SDB |
John Snedeker | GSB |
Dirk Sommer | KF |
Flemming Sorenson | DF |
James Spithill | WSFB |
Ed Sprague | SDB |
Herbert Stanner | ZuW |
Markus Steinlein | Ger |
Federico Strocchi | Mu |
Larry Suter | Mid |
Tibor Szepfy | Kol |
Antonio Tamburini | Mu |
Robert Taylor | MS |
Marco Testa | Gar |
George F. Thomas | CLE |
Kalman Tolnay | Bal |
O.C. Jr. Torrey | WLIS |
Roy Troendle | NOG |
John Ulbrich | BisB |
Steve Ulian | Mid |
Chas. Ulmer | ERF |
Josef Urban | TR |
Enrique Urrutia | FdeSS |
W. Van Arsdale | WH |
Van Harwegen | Den |
John Vanderhoff | NCB |
Jim VanderMolen | GL |
Jon VanderMolen | GL |
Volmer Alar | Est |
B.G. Waddell | SAR |
William D. Watson | LOA |
William G. Watson | CLIS |
Alex Welter | GuB |
Jerry Wendt | WLOC |
Stig Westergaard | DF |
Rollin Whyte | NB |
Richard Wilbur (2) | CLE |
James Wilmot | SY |
A. Winkler | Rap |
Kimo Worthington | WSFB |
Jens-Peter Wrede | Lub |
Joseph Zambella Jr. | BH |
Christof Zernatto | AU |
Shane Zwingelberg | AN |